VILÁGGAZDASÁG Network

Mozilla Firefox alatt kezdőlapnak

×

Mozilla Firefox böngésző alatt, úgy tudja a VG.hu-t kezdőlapnak állítani, hogy az egér bal gombját nyomva tartva a címsor mellett levő VG ikont ráhúzza a kis házikó ikonnal jelölt kezdőlap gombra.

Belépés

×



Elfelejtett jelszó »

VÁLLALATOK

A Suzuki nem indul jövőre a rali-világbajnokságon

2008. 12. 15. 11:09|Vállalatok
A globális gazdasági válság miatt a Suzuki nem vesz részt a jövő évi rali-világbajnokság küzdelmeiben.

Mik ezek?

×

A sorban látható gombokkal a webes közösségi hálózatokon - iWiW, Facebook - fejezheted ki egy kattintással tetszésedet vagy
oszthatod meg a cikkel kapcsolatos véleményedet ismerőseiddel.

"Tetszik" / "Like" gomb. Ezzel a gombbal a Facebookon fejezheted ki tetszésedet a cikkel kapcsolatban - üzenőfaladon
egyszerűen csak annyi jelenik meg, hogy kedveled ezt a cikket. Ha most éppen be vagy jelentkezve a Facebookra, akkor azt is
látod, hogy ismerőseid közül valakinek tetszett-e már ez az írás. Ha nem vagy bejelentkezve, a gomb megnyomása után ezt
egyszerűen megteheted. (Ez a gomb tényleg csak egy szimpla tetszésnyilvánítás - ha a cikkel kapcsolatban egyből véleményt is
megosztanál, akkor használd a cikk alatti szürke hátterű sorban található "Facebook" feliratot.)

"Megosztás az iWiW-en" gomb. Ezzel a gombbal a legnépszerűbb magyar közösségi oldalon, az iWiW-en tudsz tartalmat
megosztani. A felugró ablakban beírhatod véleményedet is, és ha épp nem vagy bejelentkezve, egyben azt is megteheted.

A döntés nem meglepő figyelembe véve, hogy amúgy sem sorakoztak a sikerek. A csapat hat alakulat versenyében az ötödik helyen végzett idén, pilótái egyik versenyen sem kerültek az első három közé: a svéd Per-Gunnar Andersson a 12., a finn Toni Gardemeister pedig a 13. helyen zárt összesítésben. Az AFP szerint a SUZUKI eddig sem biztosította a szükséges költségvetést az SX4 versenyképessé tételéhez.

A japán cég azért vonul ki egy időre a WRC-ből, mert úgy ítéli  meg, hogy elhúzódó recesszióra lehet számítani, ebben a helyzetben  pedig elsősorban az alapvető üzleti tevékenységére igyekszik összpontosítani. Tíz napja egy másik japán autógyártó, a Honda jelentette be, hogy kiszáll a Forma-1-ből.

Magyar Suzuki Zrt. - az elmúlt évek árbevétele


Szerző: AS Network - reggel.hu
Tetszett a cikk? Ossza meg!
 iWiW 

A cikk küldése e-mailben

×
Cikk címe:
A Suzuki nem indul jövőre a rali-világbajnokságon
Biztonsági kód
A fenti képen látható ellenőrzőkód:

Mehet

A *-al jelzett mezők kitöltése kötelező!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Tisztelt Látogatónk!

 

Ha hozzá kíván szólni cikkeinkhez és még nem regisztrálta magát, ide kattintva megteheti.

Adatai megadása után a belépéshez szükséges jelszavát emailben küldjük el Önnek.

 

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

A hozzászólás mező nem fogad be HTML kódot, a sortöréseket automatikusan törli.
A képen látható ellenőrzőkód:
captcha
MEHET

Hozzászólásával együtt IP címe is rögzítésre kerül.

Részletes moderálási szabályzatunkat itt olvashatja.

CHF/HUF 224.11 +0.544% CHF/HUF
EUR/HUF 287.59 +0.174% EUR/HUF
EUR/USD 1.2682 -0.34% EUR/USD
USD/HUF 226.83 +0.606% USD/HUF
  • Képgalériák
  • Videogalériák
  • Gergényi Péter meghallgatása - Fotók: Kallus György

  • Matolcsy György a Munkaadók és Gyáriparosok Országos Szövetsége rendezvényén - Fotók: Kallus György

  • Kiosztották a Magyar Termék Nagydíjat - Fotó: Vémi Zoltán

  • Megalakult a Terrorelhárítási Központ - Fotó: Kallus György

  • Misszióvezetői értekezlet - Fotó: Kallus György

  • Megkezdődött az önkormányzati választások kampánya - Fotók: Kallus György

Előző
Következő
  • Orbán napirend előtt a bankadóról és az IMF-hitelről

    Orbán napirend előtt a bankadóról és az IMF-hitelről

  • Csányi Sándor szerint lehetne rugalmasabb is az IMF

    Csányi Sándor szerint lehetne rugalmasabb is az IMF

  • Magyarországon elhúzódó recesszióra lehet számítani

    Magyarországon elhúzódó recesszióra lehet számítani

  • A pálinkaforradalom 2002-ben volt, nem most!

    A pálinkaforradalom 2002-ben volt, nem most!

  • Kisbenedek Péter MABISZ elnök a pénzintézeti adóról

    Kisbenedek Péter MABISZ elnök a pénzintézeti adóról

  • Microsoft Kinect

    Microsoft Kinect

Előző
Következő
Hazai pénzpiaci alap 3 havi teljesítmény
  • Allianz Pénzpiaci Nyilvános Nyíltvégű Befektetési Alap 1.46%
  • Pioneer Magyar Pénzpiaci Alap I Sorozat 1.19%
  • Raiffeisen Pénzpiaci Alap 1.16%
  • ERSTE Nyíltvégű Tőkevédett Pénzpiaci Befektetési Alap 1.12%
  • Pioneer Magyar Pénzpiaci Alap 1.1%
Kanyar a KKV szektor felé Oszkó Péter
volt pénzügyminiszter
Az egyébként szép számban adódó feladatok közül azok inspirálnak leginkább, amelyek valamilyen módon kötődnek belföldi vállalkozások fejlesztéséhez és növekedéséhez, a hazai kis- és középvállalkozói szektor, illetve általában a hazai gazdaság és gazdasági szereplők megerősítéséhez. További írások itt találhatóak »
(Sz)ámítástechnika Farkas István
közgazdász
A nyugdíjrendszerek ellentmondásainak enyhítése tehát mindenképpen távlatos és generációk közötti kapcsolatokat érintő lépéseket követel. Az EU hezitálása nem csak azért érthető – amire sok elemző utal – hogy nem kíván újabb kiskapukat nyitni a maastrichti kritériumok falán, hanem azért is, mert a prezentációs érv újabb és újabb kívánalmakat is felvethet. További írások itt találhatóak »
A nem egységes európai piac Kóczián Péter
újságíró
Az Európai Unió régebbi tagállamainak nem kell ugyanazokat a követelményeket teljesíteni, mint a velünk együtt csatlakozottaknak. További írások itt találhatóak »
Fekete, fehér - igen? Nem Essősy Zsombor
vezérigazgató
MAPI Zrt.
A második sorban ültem, tőlem balra, az elsőben a miniszterelnök. A pulpituson a holland cégvezető az induló beruházás hátterét részletezte. Lám, egy vérbeli multi: két kontinens, Európában 16%, az USA-ban 26% piaci részesedés, 13.100 alkalmazott… További írások itt találhatóak »
3 havi teljesítmény magas kockázat (növekedési)
  • Villamosenergia-ipari Társaságok Nypt 3.87%
  • OTP Magánnyugdíjpénztár 3.84%
  • ERSTE Nyugdíjpénztár 3.73%
  • Dimenzió Magánnyugdíjpénztár 3.71%
  • Aranykor Nyugdíjpénztár 3.56%