Díjazott magyar fogyasztóközpont
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a VilággazdaságAz Európai Bizottság Fogyasztóvédelmi Főigazgatósága a megszerezhető legmagasabb minősítéssel értékelte az Európai Fogyasztói Központ Magyarország 2009-es működését.
Az összes értékelési kategóriában 10 pontot elnyert központ tavaly több mint 1500 panaszosnak nyújtott szakmai segítséget határon átnyúló fogyasztói jogvitájában. Morvay György,
az Európai Fogyasztói Központ Magyarország igazgatója tudatta: a 2009-ben a központhoz beérkezett fogyasztói megkeresések elsősorban a Nagy-Britanniában, Németországban, illetve Szlovákiában telephellyel rendelkező kereskedőket érintették. MTI-Eco


