Bár ma természetesnek számít a web használata, sokáig bizonytalan volt, hogy melyik elgondolás terjed majd el széleskörűen. Az Egyesült Államok hadserege már az 1950-es években tanulmányozta a számítógépek hálózatba kötésének lehetőségét, és 1969-ben el is indították az Arpanet nevű rendszert, az internet előfutárát. A technológiának több riválisa volt az Egyesült Államokban – CompuServe, Gopher -, de akadt francia vetélytárs is, a Minitel. A világháló sokat köszönhet Al Gore korábbi amerikai alelnöknek, aki segített abban, hogy a kormányzat ezt a megoldást kezdje használni.
A web térnyerését jól mutatja, hogy napjainkra meghaladja a négymilliárdot a felhasználók száma, a honlapoké pedig a becslések szerint már közelíti az egymilliárdot, a weboldalak száma pedig természetesen ennek többszöröse.
A neten található oldalak közötti barangolást lehetővé tevő böngészők közül az elsőt már 1993-ban megalkották, ebből alakult ki egy évvel később a Netscape, amelynek egyeduralma rövid ideig tartott, hiszen a Microsoft 1995-ben bemutatta az Internet Explorert, amely most is az alapértelmezett böngésző a cég operációs rendszerében.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.