A kezdetben 15, majd 60 másodperces, rövid formátumú videóiról ismert platform a döntést a felhasználók igényeinek való megfeleléssel indokolta, akik eddig a kis videók összekapcsolásával próbáltak trükközni a rendszerben. A termékfejlesztők azt nyilatkozták, hogy szeretnének nekik több szereplési és pénzkeresési lehetőséget biztosítani, és érdeklődve várják, hogy lesz-e széles körben is kereslet a hosszabb tartalmakra – írta a The Wall Street Journal.
A fiatalok körében népszerű közösségi felületet már a többi generáció és a vállalkozások is felfedezték maguknak,
az influencereknek – akik nézettségüket szponzorációra tudják váltani – pedig igazi kincsesbánya.
A TikToknak csak az Egyesült Államokban havonta százmillió aktív felhasználója van, akikért folyik a versengés.
A fejlesztések a Facebookot is újabb innovációkra sarkallják a videós funkciók területén, sőt a YouTube-nak is újdonságokkal kell reagálnia a lépésre ahhoz, hogy megtarthassa a közönségét.
A felhasználói élmény érdekében más vállalatok is változtattak az eredeti koncepciójukon: a Twitter például megemelte a bejegyzések karakterlimitjét, a Snapchat pedig visszahozta az archivált üzeneteket.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.