Azóta az északi országoktól kezdve (Svédország, Dánia) a szubtrópusi, trópusi országokig (Tajvan, Brazília) mindenhol alkalmazzák, mert jó minőségű és sokoldalúan használható, nem utolsósorban pedig környezetbarát.
Ha olyan falszerkezetet akarunk építtetni, amely kívül-belül a hagyományos, masszív építési módra jellemző felületeket ad, komfortos, és nem szeretnénk többletköltségekbe verni magunkat az utólagos hőszigeteléssel, akkor két megoldás közül választhatunk.
Jó hőszigetelést – az űrtechnikai megoldásoktól most eltekintve – minden esetben a bezárt, nyugvó állapotban lévő levegő biztosítja. A gyakran hagyományosnak nevezett üreges falazóblokkok (a tömör téglát ma már szinte kizárólag burkolófalak, pillérek és kémények készítésére használják, de az üreges falazóelemek múltja sem több fél évszázadnál) többnyire függőleges, viszonylag nagyméretű üregekben helyezkednek el.
Itt a hőszigetelést fokozni az üregek számának növelésével, a tartóbordák méretének csökkentésével lehet, de csak korlátozott mértékben. Ezt a határt az üreges falazóelemek mára gyakorlatilag elérték.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.