Az Olaszország-Anglia 2-1-es mérkőzést Angliában a BBC-n 14,2 millióan követték figyelemmel. Az Uruguay elleni 1-2-es kudarcot 20 millióan figyelték, ami idei nézettségi rekord. Hasonló csúcsot állítottak fel Olaszországban, ahol az Uruguay-Olaszország 1-0-ás derbi 12,8 millió embert vonzott a RAI Unón. Japánban az Elefántcsontpart elleni 2-1-es vereségnek 34,1 millió követője volt az NHK-n, a meccs az eddigi legnézettebb sportműsor lett, megduplázva a korábbi csúcsot.
Franciaországban 16,7 millióan figyelték a Svájc elleni 5-2-es sikert, a legutóbbi közvetítési rekord, 22 millió fővel a 2006-os, olaszok ellen elvesztett vb-döntő volt. A német ARD-n a Németország-Portugália 4-0-ás mérkőzés 24,6 milliós közönsége az idei év legnézettebb idei sportesemény lett. Az amerikai ESPN a Ghána-Egyesült Államok 1-2-es meccsnek 11,1 millió nézője volt, míg a Portugália elleni 2-2-őt már 25 millióan nézték meg, 18,2 millióan az ESPN-en. Korábban csak a női mérkőzést néztek meg közel ennyien.
A FIFA 150 millió dollárt költött a brazíliai közvetítésekre, több mint 700 közvetítő vásárolt liszenszet a televíziós, rádiós, internetes közvetítésekre. A közvetítési jogokból 1,7 milliárd dollár bevétel vár a szövetség.
Magyarországon a köztévé közvetítette meccsek a legnézettebbek közé tartoznak, megelőzve az általános gyakorlattal szemben a kereskedelmi adókat, közel 24 százalékos heti átlagos nézettségi aránnyal.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.