Buffett hétvégi sajtóértekezletén a David Sokol üzletember körül kirobbant botrány volt a főtéma. A két, a Berkshire Hathaway tulajdonában lévő vállalat korábbi vezetőjeként dolgozó Sokolt ugyanis többen Buffett örökösének tartották. Márciusi lemondását követően azonban tőzsdefelügyeleti vizsgálat folyik ellene, miután kiderült: részvényeket vásárolt abból a cégből, amelyet Buffett-nek megvételre ajánlott.
A közvetlen modoráról és üzleti tisztességéről ismert Buffett ennek ellenére úgy gondolja, hogy hírneve érintetlen. "Mindent, ami teszek, a közvélemény elé tárom. Nem a tökéletességet állítom maga elé mérceként, máskülönben már régen öngyilkos lettem volna" – kommentálta a Reutersnek az esetet Buffett.
A Berkshire éves közgyűlésén Buffett közölte, hogy gyakorlatilag elképzelhetetlennek tartja, hogy egy kívülről érkező szakember vegye át a vezérigazgatói tisztséget tőle. A bennfentesek tudni vélik, hogy a legvalószínűbb utódjelölt a Berkshire viszontbiztosítással foglalkozó menedzsere, Ajit Jain. Buffett viszont biztosította a közvéleményt arról, hogy egyetlen, a cég titkos vezérjelölti listáján szereplő személy sem tudja, hogy potenciális utódként tekint rá a milliárdos befektető.
A befektető egyébként továbbra is bizakodik az amerikai pénzpiacokban; egy kínai újságíró kérdésére (mit tenne, ha ő vezetné az amerikai állami vagyont) azt felelte: részvényeket vásárolna belőle, elsősorban amerikaiakat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.