Iparági becslések szerint 8-10 milliárd forintos internetes árbevételt is elérhet a monopolhelyzetben piacra lépő társaság, de az LVC nem határozta meg éves forgalmi várakozásait. Szakértők szerint legalább 500-600 millió, de akár 2-3 milliárd forintjába is kerülhetett a vállalatnak a szerencsejátékplatform-szolgáltató Finnplayjel, illetve az Ezugi fejlesztőtársasággal való együttműködés, ám üzleti titokra hivatkozva konkrét összeg helyett csak annyit jeleztek: ennek a töredékéről van szó.
Az Andy Vajna filmügyi kormánybiztos érdekeltségébe tartozó cég arról is tájékoztatott, hogy az előkészületek a nyitást megelőző végső tesztelési fázisba léptek, de ehhez meg kellett várni a napokban kiadott adóhivatali engedélyt. Az internetes játékbarlang 100 asztali és 71 mobil környezetből elérhető játékkal indul. A nemzetközi statisztikákkal összhangban az e-pénztárca-szolgáltatások terén számít a vállalat a legnagyobb forgalomra, de feltöltőkártyás és készpénzes befizetésre is lesz lehetőség.
Az online kaszinó világát már ismerő hazai játékosokon túl az üzemeltető szeretne minél több olyan látogatót megszólítani, akit az illegális szerencsejátékban való részvétel gondolata vagy a szolgáltatással kapcsolatos bizalmatlanság eddig visszatartott. Az LVC előrebocsátotta, hogy a nyerőgépek mintájára fejlesztett játékok mellett az élő stúdióból közvetített black jack és rulettasztalok várják majd a látogatókat.
Utóbbiról annyit tudni, hogy a nemzetközi trendhez igazodva azon játékosok igényeit elégítené ki, akik az élő kaszinók nyújtotta környezetre vágynak, miközben online teszik próbára szerencséjüket. Így a játékosok otthonról, a kanapén ülve tehetik meg tétjeiket a stúdióból sugárzott játékok kimenetelére. Akárcsak egy élő kaszinóban, valódi pörgetések és valódi leosztások döntenek.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.