Nem volt bent az ülésteremben elég képviselő az egyik interpelláció utáni szavazáson. Amikor a jobbikos Sneider Tamás a korkedvezményes nyugdíj eltörléséről interpellált, az államtitkári válasz után nem volt meg a határozatképesség. Jakab István, az ülést vezető alelnök úgy döntött, hogy a következő ülésen szavaznak újra. Czomba Sándor válaszáról később mégis újra szavaztak, és akkor már elég képviselő ült bent, így a kormánytöbbség el is fogadta azt.
Meddig kívánják még a devizahiteleseket átverni? - ezzel a címmel tett fel interpellációt Burány Sándor. Az MSZP-s képviselő szerint sokan nem értik, mi alapján jöttek ki az elsezámoló levelekben a számok, ráadásul még így is sokan sok pénzzel tartoznak a bankjuknak. Tállai András szerint a képviselő aggodalma a devizahitelesekért "most, 2005-ben" már hiteltelen, mert az MSZP-s kormányok idején alakult ki a devizahitelezés problémája.
Szél Bernadett (LMP) arról interpellálta Lázár Jánost: mennyibe kerülne felmondani a paksi szerződést. A miniszter azt válaszolta: már minden lényegi akadály elhárult az atomerőmű kapacitásának fenntartása elől.
Hogyan lehetséges, hogy a kormány és a Gazdaságkutató Intézet, valamint a Költségvetési Felelősségi Intézet ennyire különbözőképpen ítéli meg a magyar gazdaság, költségvetés helyzetét? - erről szólt Révész Máriusz (Fidesz) interpellációja - Tállai András persze lecsapta a magas labdát, és azt válaszolta, hogy politikai okokból.
Az MSZP-s Szakács László az egészségügy témájánál maradt: ő is az ápolók túlóráiról és fizetéseiről interpellált. Zombor Gábor államtitkár válaszában arra hivatkozott: az intézmények azt mondták, hogy kifizetik a túlórákat, csak épp van, ahol csúszással.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.