Kifejtették: a kari humánpolitikai stratégiák első verziói október végére elkészültek, amelyek egyetemi szintű szintetizálása jelenleg is zajlik.
Az életpályamodell részét képezi annak a többszintű stratégiaalkotó folyamatnak, amely idén augusztusban indult az ELTE-n. Mint írták, a szűkebb egyetemvezetés után a karok és az oktatói érdekképviseletek vezetőivel kiegészült szélesebb vezetői szövetség vitatja meg az egyetem fejlődése szempontjából fontosnak tartott kérdéseket: például a tehetséggondozás, a minőségbiztosítás, a versenyképesség, a hallgatói-oktatói szolgáltatások, az innováció és a nemzetköziesítés kérdéseit.
A tervek szerint a tanszékvezetőkkel végül 300 tagúra bővülő, többlépcsős együttgondolkodás eredményeként 2016 nyaráig egy olyan stratégiát alkot az ELTE, amely világos jövőképet ad az intézmény oktatóinak, dolgozóinak és hallgatóinak egyaránt - olvasható a közleményben.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.