Így már összesen 51 bukmékeriroda működik az országban, közülük 18 Budapesten, öt Debrecenben és négy Nyíregyházán. Ezúttal is főleg sörözők döntöttek úgy, hogy csatlakoznak a hálózathoz. „A fogadóirodák listája folyamatosan bővül, és a tervek szerint 2014 tavaszára már 300 fogadóhelyen lehet majd nyomon követni a futamokat” – fogalmazott korábban Pécsi István, a Kincsem Park marketingvezetője. Akik most nyitottak, egyelőre nem számíthatnak nagy forgalomra, ugyanis idén már nem lesz több galopp futam, ellenben még öt ügető versenynap szerepel a Kincsem Park naptárában.
Látványosan szaporodnak az országban a fogadóhelyek, hiszen szeptember óta megduplázódott a bukmékerirodák száma. „A lóverseny mint olyan nem azért nem jó biznisz, mert rosszul csinálják, hanem azért mert a világ megváltozott. A szerencsejáték sokkal elérhetőbbé és gyorsabbá vált. A hazai lósporton egy terminál-hálózat se segít, mert ettől még nem lesznek fogadók” – vélekedik az ittapiros.com szakportál.
Az MLFSZ még 2011 decemberében írt ki közbeszerzést országos lóverseny-fogadási rendszer szállítására, amin a francia PMC, a Carrus csoport cége nyert tavaly nyáron. A tervek szerint 440 terminált helyeznének el az országban, amelyből 40 a pályán, azaz a Kincsem Parkban lenne. A rendszer 650 millió forintba került. A fogadásszervező cégnek tavaly 688 millió forintos nettó árbevétel mellett 229 millió forintos veszteséget mutat az üzemi eredm
énye. A szerződött partnerek 6 százalékos jutalékot kapnak.
Tiszaújvárosban sem kell messze menniük a fogadóknak, ha játszani akarnak.Vég Márton-->
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.