BÉT logóÁrfolyamok: 15 perccel késleltetett adatok

Megvan a hatodik! Itt az újabb magyar olimpiai bajnoki cím!

A Szabó Gabriella, Kozák Danuta duó nyerte a magyar kajakosok első, Magyarország hatodik riói aranyérmét.

Megvan a hatodik magyar olimpiai bajnoki cím Rióban! Szabó Gabriella és Kozák Danuta nyerték a női kajak kettes 500 méteres versenyét.

A magyar duó centiméterekkel, 0,51 századmásodperc előnnyel győzte le a döntőben német ellenfeleit. Úgy álltak rajthoz ráadásul, hogy Kozák Danuta tegnap még betegen ült hajóba az előfutamon.

A magyar csapat így 6 arany, 3 ezüst, 4 bronzéremmel áll, az összesített éremtáblázat 11. helye Magyarországé.