Áprilisban jön a Budapest Startup Safari aktuális témákkal, kérdésekkel, válaszokkal. Hogyan reagálunk a hirtelen jött változásokra? Hogyan gondolkodjunk közösségben? Hogyan lehet sikeres a vállalkozásunk? Mik a legújabb technológiai fejlesztések? Hogyan tudjuk azokat beépíteni a hétköznapjainkba? Hogyan tervezhetjük közösen a jövőt – olvasható a Startup Safari közleményében.
A Startup Safari egy olyan országokon átívelő kezdeményezés, ami által világszerte megismerhetik az emberek a közelükben működő startupokat és vállalkozásokat és azok legújabb fejlesztéseit.
Az eseményen korábban az érdeklődők személyesen is betekintést nyerhettek a startupok és cégek működésébe, azonban a koronavírus új kihívások elé állította a szervezőket.
Egyre többen dolgoznak már home office-ban,
a Budapest Startup Safari pedig bejelentette a home conference intézményét. Online előadásokkal, workshopokkal, interaktív programokkal, kerekasztal beszélgetésekkel, networking lehetőségekkel készülnek, a regisztrálók kérdezhetnek, kapcsolódhatnak, ismerkedhetnek és egy erős tudásanyagot kapnak a két nap alatt (április 23-24)
– írja a sajtóközlemény.
„Azt a fontos üzenetet szeretnénk közvetíteni, hogy a tudásmegosztás nem áll meg, beszélgethetünk, kapcsolódhatunk, tanulhatunk, ismerkedhetünk egymással az online térben is, minden eszköz és módszer a rendelkezésünkre áll ehhez!
A Budapest Safarival célunk megmutatni, mennyi lehetőségünk van, milyen széles skálán mozognak a hazai és nemzetközi startup és digitális világ szolgáltatásai, illetve az, hogy hasznos tanácsokat adjunk a mindennapokhoz és továbbítani tudjuk a rengeteg tudást, gondolatot, tapasztalatot, ami az előadók birtokában van” – mondta Kovács Péter, a Budapest Startup Safari társalapítója.
Közel 150 online program várható, jelen lesz többek között
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.