Ezekkel kapcsolatban már a dubai krach előtt is sok aggály fogalmazódott meg: egyes vélekedések szerint a fejlett államok pénzkínálat-növelő akciói, illetve az általuk elindított óriási összegű élénkítő csomagok a reálgazdaságban alig hoztak javulást – ami pedig annak látszik, az egy újabb, hatalmas pénzügyi buborék.
Sok jel mutat arra, hogy a pénzvilágban nagyjából minden ugyanúgy megy, mint a tavaly kirobbant válság előtt: szárnyalnak a részvényárfolyamok, újra megjelentek, sőt szaporodnak és minden korábbinál átláthatatlanabbak az „egzotikus” pénzügyi termékek, és a spekulatív tőke beáramlása miatt a nyersanyagok árai is mennek felfelé. Olyan szaktekintélyek is osztják az újabb buborék duzzadásával kapcsolatos aggodalmakat, mint a Harvard Egyetem ismert közgazdaságtan-professzora, Kenneth Rogoff.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.