A díjat az újszerű, privát felhőben történő, gyakran kézzel kitöltött, dokumentum és adatlap feldolgozási, valamint adatbeviteli megoldás kifejlesztéséért vehették át az éves The Asian Banker csúcstalálkozó keretein belül.
A májusi ázsiai siker története 2 éve kezdődött, amikor is a Primus 270 millió forintot fektetett a Multipass Solutions-be. A kapott tőkére addig és ahhoz van szükség, amíg növekedés van, mondja Sasi Péter ügyvezető, aki szerint még legalább két befektetési kör lehet előttük. Ugyanakkor fontosnak tartja, hogy a tőkeinjekciók során ne oldódjon fel az alapítók tulajdonrésze, mert akkor elveszíthetik a termék iránti motivációjukat.
A fejlesztés kapcsán Sasi kiemeli, nem hisz az elefántcsonttoronyban elvégzett munkában, szerinte amint kész van egy minimális projekt, érdemes azonnal kivinni a piacra és ott tesztelni, mert csak így lehet előrébb jutni, és így tudtak ők is. Ahogyan fejlődni is csak a nemzetközi színtereken lehet igazán. „Mert hiába van itthon rengeteg self-made szakértő, az általuk az amerikai médiában elolvasott és onnan átadni szándékozott tudásanyag sokszor nem bizonyul elegendőnek a nemzetközi megmérettetéseken” – mondja Sasi Péter, aki korábbi tapasztalataikra hivatkozva úgy látja, a kockázati tőke kultúra és biznisz még gyerekcipőben jár Magyarországon, jelentős a lemaradásunk Nyugat-Európához képest. Szerinte a globális piac elvárásaihoz és kihívásaihoz a legjobbakkal kell felvenni a versenyt, csak velük lehet ott sikeresnek lenni. „Ezért minden pozícióba a legjobb embert kell megtalálni, így a magyarok mellett a világ több pontjáról vannak szakembereink” – teszi hozzá a májusban ázsiai banktechnológiai díjat nyert Multipass Solutions vezetője.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.