A csuklón viselhető Apple Watch kijelzőjén az eredeti elképzelések szerint ellenőrizni lehetett volna a vérnyomást, a szívdobogást, a stressz szintjét és más, az egészségi állapottal kapcsolatos mutatókat, ám a beépített szenzorok nem működnek elég megbízhatóan. A négy évig tartó kutatás-fejlesztés során ugyanis nem sikerült kiküszöbölni az olyan problémákat, mint a csukló bőrének változó nedvességszintje, illetve szőrzete, vagy éppen azt, hogy a mérési adatokat az is befolyásolhatja, milyen szorosra csatolta fel az órát a viselője. Az Apple állítólag azt is inkább el akarja kerülni, hogy az érzékeny adatnak számító egészségi mutatók miatt szorosabb szabályozás alá kerüljön a terméke.
Mindennek ellenére a cég állítólag 5-6 millió Apple Watch gyártását rendelte meg az első negyedévben az ázsiai gyártóktól, ennek a fele a belépő szintű Sport modell, amelyet már 349 dollárért is meg lehet venni, 33 százaléka a középkategóriás modell. A legfelső kategóriába tartozó aranytokos Apple Watch Edition 4 ezer dollárba kerül majd, de ebből is egymilliót terveznek eladni az első rendelés alapján. A megjelenés utáni első évben elemzők szerint 20 millió Apple okosóra is gazdára találhat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.